+48 81 745 10 20 biuro@mebleduo.com

Krzesła dziecięce/młodzieżowe

Oferujemy krzesła obrotowe dla dzieci , które dadzą Państwa pociechom rozrywkę, ale też zapewnią komfortowe warunki do nauki. Nasze modele są przeznaczone do użytku domowego, ale sprawdzają się także w szkołach czy przedszkolach. Posiadają możliwość regulacji wysokości siedziska oraz jego głębokości, co jest ważne w kontekście rozwoju dziecka i zmiany jego wzrostu oraz wagi. Wygodę zapewniają z kolei komfortowe podłokietniki, wykonane z tworzywa sztucznego.

Posiadamy krzesła obrotowe mobilne oraz modele bez kółek, które osadzone są na drewnianych nogach, wykonanych z drewna bukowego. Oferujemy modele, na których widoczne są postacie z bajek, w tym chociażby Kubuś Puchatek, a także znani sportowcy. W jednym z naszych produktów oparcie zostały wykonane na kształt piłki, zaś siedzisko jest w kolorze zielonym, jak piłkarska murawa. Nasze meble obrotowe są w stanie wytrzymać obciążenie od 45 kg do 100 kg, w przypadku mebli dostosowanych do starszej młodzieży.

Krzesła dziecięce, które zostały wyposażone w samohamowne kółka do powierzchni dywanowych, mogą zostać dostosowane dodatkowo do użytku na twardej nawierzchni po montażu odpowiednich kółek. Oparcia posiadają przezroczystą siatkę lub tkaninę wypełnioną pianką. Podstawy mebli są wykonane z nylonu, w kolorach czarnym lub białym.