• 2309 zł !

ZDJĘCIA
WERSJE
SPECYFIKACJA

Urzekająco prosty design oraz zachwycająca elastyczność to cechy, którymi wyróżnia się linia Xenium. Krzesła dopasowują się do kształtu ciała użytkownika zapewniając tym samym zdrowe siedzenie, a ich design i funkcjonalność bez problemu spełniają najwyższe standardy.

Krzesło do Twoich usług!

Różnorodność jest niesamowicie ciekawa, jak i to, że każdy z nas jest inny. Wyzwaniem przy projektowaniu biura jest zapewnienie wygody zarówno tym filigranowym, jak i postawnym użytkownikom.

Xenium oferuje niesamowity zakres regulacji oraz możliwość wyboru dodatkowych funkcji, by zapewnić długotrwały i wyjątkowy komfort użytkowania.

Usiądź tak, jak lubisz!

Zaawansowana ergonomia

Tylko dobre krzesło biurowe będzie aktywować nasze ciało do ruchu podczas siedzenia. Ruch powinien być ciągły, lecz nie nachalny.

Jako eksperci w dziedzinie ergonomii, stworzyliśmy Xenium, które w idealny sposób łączy wygodę oraz współczesne wzornictwo z ergonomią.

Krzesło dla wymagających!

Intuicyjna i łatwa regulacja krzeseł Xenium zapewnia zdrowe siedzenie oraz większy komfort użytkowania w porównaniu do zwykłych krzeseł obrotowych.

Xenium w sposób bardzo elastyczny dopasowuje się do indywidualnych wymagań użytkownika, dzięki możliwości wyboru jednego z trzech mechanizmów: EPRON SYNCRON PLUS, DYNAMIC PLUS lub INEDITO.

Szeroki kąt odchylenia oparcia krzesła pozwala na swobodne, dynamiczne siedzenie, a to największa zaleta dla mięśni pleców, kręgosłupa i całego metabolizmu pracownika.

Mechanizm Dynamic Plus wyróżnia bardzo duży zakres wychylenia oparcia, dzięki temu gwarantuje wysoki komfort codziennej pracy.

Elastyczność to jedna z najważniejszych cech, jaką powinno posiadać biuro. Dzięki możliwości wyboru jednego z trzech oparć: Duo-Back, UPH lub Mesh oraz ich bardzo łatwej wymianie, jesteśmy w stanie ją zagwarantować każdemu pracownikowi, w zależności od jego potrzeb oraz preferencji.

Wykonane z tworzywa sztucznego elementy oparcia oraz zagłówka dostępne są w 3 wariantach kolorystycznych: białym, szarym lub czarnym.

KOLORYSTYKA